Fotoclub PiXeL - Opdrachten


Actieve

Getoond: 1-10 van 10 resultaten.
TitelStart DatumInzend Eind DatumStem Eind Datum
Zand2020-06-012020-06-302020-07-05
Macro2020-05-012020-05-312020-06-05
Vergankelijk2020-04-012020-04-302020-05-05
Onscherp2020-03-012020-03-312020-04-05
Blauw2020-02-012020-02-292020-03-05
Gebouw2020-01-012020-01-312020-02-05
Kermisattractie2019-12-012019-12-312020-01-05
Karakterkop2019-11-012019-11-302019-12-05
Voorwerp van alle dag uit zijn context2019-10-012019-10-312019-11-05
Deur(en)2019-09-102019-09-302019-10-05

Archief

Getoond: 31-40 van 59 resultaten.
TitelStart DatumInzend Eind DatumStem Eind Datum
Maandopdracht Maart 2016 - Weer2016-03-012016-03-252016-03-31
Maandopdracht Februari 2016 - Water2016-02-012016-02-252016-02-29
Maandopdracht Januari 2016 - Contrast2016-01-012016-01-252016-01-31
Maandopdracht december 2015 - Oud2015-12-012015-12-252015-12-31
Maandopdracht november 2015 - Bos2015-11-012015-11-252015-11-30
Maandopdracht oktober 2015 - Gloeilamp2015-10-012015-10-252015-10-31
Maandopdracht september 2015 - Boek(en)2015-09-012015-09-252015-09-30
Zomeropdracht 20152015-07-012015-08-252015-08-31
Maandopdracht Juni 2015 - Kader2015-06-012015-06-252015-06-30
Maandopdracht Mei 2015 - Pluimen2015-05-012015-05-252015-05-31

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email

Vind ons leuk op Facebook!